این وب سایت با آمار بازدید بالا به فروش می رسد
قیمت حفاظ شاخ گوزنی رشت و تمام شهرها

 

قیمت حفاظ شاخ گوزنی رشت و تمام شهرها

 

 

قیمت حفاظ شاخ گوزنی رشت و تمام شهرها:  مانند بندرانزلی – لاهیجان – لنگرود – آستارا – صومعه سرا – رودسر – فومن – رستم آباد – تالش و … در کارخانه دوسازه هیچ تفاوتی با قیمت حفاظ شاخ گوزنی در تهران ندارد. 2sazeh.ir

ما در مجموعه دوسازه  بعنوان بزرگترین تولید کننده حفاظ شاخ گوزنی در ایران با ۴۰۰۰ متر مربع کارخانه ، محصولات خود را به تمام شهرهای استان گیلان به قیمت برابر با فروش تهران ارسال میکنیم. به لطف این فروش مستقیم و بدون واسطه ما توانستیم نظرات مثبت طیف گسترده ای از مشتریان را در گیلان و سایر شهرها را به مجموعه دوسازه جلب کنیم.

مجموعه دوسازه 

حفاظ شاخ گوزنی

خرید حفاظ شاخ گوزنی رشت: از مغازه دار یا خرید از کارخانه در تهران؟

این سوالی است که بسیاری از خریداران حفاظ شاخ گوزنی در گیلان و شهرهای شمالی از ما می پرسند. برای حفاظ شاخ گوزنی و دیگر مدل های حفاظ روی دیوار..

قیمت حفاظ شاخ گوزنی رشت و مابقی شهرهای شمالی کشور تفاوت چندانی با قیمت حفاظ شاخ گوزنی تهران ندارد.در نظر داشته باشید به فروش مستقیم کارخانه  دوسازه در تمام شهرهای شمالی کشور ، شما  اطمینان خواهید کرد که بدون واسطه با کمترین قیمت محصول خود را خریداری میکنید. و با توجه به اینکه در شهرهای شمالی کشور تولید کننده با کیفیتی چندانی  وجود ندارد ، فروشنده های حفاظ شاخ گوزنی در گیلان هم حفاظ را با همین قیمت از کارخانه خریداری میکنند و علاوه بر آن درصدی را به عنوان حق العمل کاری و سود  ، به قیمت خرید از کارخانه اضافه میکنند. و به مشتری ارائه میکنند.
با خرید مستقیم و بدون واسطه از کارخانه شما از خرید محصول اصلی و باکیفیت اطمینان خاطر داشته باشید.

گیلان

 

فروشنده ها برای صرفه جویی در قیمت ، در بیشتر مواقع  اقدام به خرید حفاظ متفرقه و با قیمت پایین تر و فروش آن به مشتری بدون ذکر کیفیت پایین تر آن می کنند. حفاظ هایی که امنیت و کیفیت مناسبی ندارند و با نیت اصلی خریدار که تامین امنیت خانه و خانواده است مغایرت دارد. برای آشنایی با روشهای نامتعارف کاهش قیمت حفاظ میتوانید مقاله : قیمت حفاظ شاخ گوزنی را مطالعه بفرمایید.

قیمت حفاظ شاخ گوزنی رشت و تمام شهرها

 

قیمت حفاظ شاخ گوزنی رشت: نصاب محلی

برای ساخت یک حفاظ استاندارد و ایمن شرایط  را میطلبد .مواردی را باید رعایت کنیم: ضخامت استاندارد میلگرد ، استفاده از جوشکاری پیشرفته با CO2 ، رنگ کوره ای با ماندگاری بالا و استفاده از ابزارو دستگاه های مدرن برشکاری و… رعایت موارد گفته شده به تولید یک حفاظ با کیفیت می انجامد. ولی هنوز یک مرحله مهم و تاثیر گذار دیگر که بر قیمت حفاظ شاخ گوزنی رشت تاثیر گذار است باقی مانده است که بیشتر خریداران و حتی تولید کننده ها نیز به آن کم توجهی میکنند: نصب حفاظ شاخ گوزنی  بصورت صحیح و اصولی

قیمت حفاظ شاخ گوزنی رشت: نصاب محلی

 

نصاب محلی حفاظ شاخ گوزنی در رشت

نصب حفاظ شاخ گوزنی بر روی دیوار با توجه به نوع دیوار فرق میکند که عدم رعایت آن از سوی نصاب منجر به کاهش امنیت ملک میشود. در ساخت حفاظ شاخ گوزنی معمولا در قسمت پایین آن شاخ هایی رو به بیرون قرار داده میشود تا از بالا آمدن افراد به روی دیوار جلوگیری کند. نصب حفاظ شاخ گوزنی   در لبه های دیوارها باید طوری انجام شود که این شاخه ها مانع جدی برای بالا آمدن افراد باشد. اهمیت رعایت تمامی موارد بالا برای نصب اصولی حفاظ شاخ گوزنی ، نیاز به یک نصاب حرفه ای را جویا میشود.

ما در تیم دوسازه  با توجه به تعداد بالای پروژه ها در رشت و گیلان از یک تیم نصاب محلی حرفه ای استفاده میکنیم که با توجه به آشنایی با محل و همچنین نوع سازه های منطقه و همچنین با کاهش مسافت ، باعث کاهش هزینه های نصب برای خریداران شمال کشور شده است.

 

قیمت حفاظ شاخ گوزنی رشت و تمام شهرها

حفاظ روی دیوار با طراحی سنتی و مدرن در دونوع تولید میشوند:

حفاظ های سنتی قدیمی که به حفاظ نیزه ای و حفاظ آبشاری شهرت دارند که به دلیل نقص امنیتی ، امروزه به عنوان حفاظ منزل مسکونی استفاده نمیشود و بیشتر به برروی دیوارهای نیم متری و در محوطه خارجی که مشکل امنیتی برای ورود ندارند و فقط برای بالا بردن ارتفاع استفاده میشود. مانند محوطه خارجی ترمینال های مسافربری و …

حفاظ های نسل جدید که امنیت بالاتری نسبت به حفاظ های قدیمی دارند و در ۴ دسته : حفاظ شاخ گوزنی – حفاظ بوته ای – حفاظ نیزار و حفاظ لیلیوم تولید مشوند. به جز حفاظ شاخ گوزنی و بوته ای که ظاهری شبیه به هم دارند ، حفاظ های لیلیوم و نیزار با قیمت بالاتر و امنیت بیشتر هر کدام برای طیف خاصی از سلیقه های خریداران حفاظ شاخ گوزنی رشت ساخته شده است.

 

شاخ گوزنی رشت

شاخ گوزنی رشت

قیمت حفاظ شاخ گوزنی در رشت ،انزلی،لاهیجان، لنگرود، آستارا، صومعه سرا، لوشان، رودسر، فومن، رستم آباد و تالش:با ۲۰ سال سابقه/ خرید مستقیم کارخانه

مبلغ : 200هزار تومان در هر متر (تضمینی)

 

کلام آخر

قیمت حفاظ شاخ گوزنی رشت: پروژه های حفاظ سازه در گیلان

مجموعه دوسازه تعداد زیادی پروژه ساخت حفاظ شاخ گوزنی  را به انجام رسانده است. اگر شما نیز در گیلان زندگی میکنید و برای تامین امنیت ملک خود به دنبال حفاظ با کیفیت و ایمن هستید میتوانید برای استعلام قیمت حفاظ شاخ گوزنی رشت و سایر شهرهای گیلان و همچنین مشاوره کامل ، با کارخانه دوسازه تماس بگیرید.

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *