این وب سایت با آمار بازدید بالا به فروش می رسد
قیمت حفاظ نخل مرداب

 

 خرید حفاظ نخل مرداب در چالوس

 

خرید حفاظ نخل مرداب در چالوس : حفاظ نخل مرداب یا گل مرداب شامل شاخه های قوس دار و خم دار است که بر قسمت انتهای آن گلی شبیه به گل های مرداب وصل شده است . در این حفاظ شاخه ها از پایین به یکدیگر و به شاسی به صورت قرینه متصل هستند. گل های نخل مرداب متشکل از میلگرد هایی کوتاه اند که در مرکز به یکدیگر وصل شده اند. تفاوت حفاظ مدل نخل مرداب با لیلیوم در مدل گل هاست.

 

در مدل لیلیوم گلبرگ ها جمع هستند ولی در مدل نخل مرداب گل تقریبا به حالت تخت در آمده است . شاسی حفاظ مدل نخل مرداب به تقریب یک متر طول دارد. برای حفظ ظاهر مناسب لازم است که شاسی ها در هنگام نصب کاملا در کنار هم چیده شوند تا تقارن به هم نریزد. با دوسازه در این بخش از حفاظ و نرده همراه باشید.

 

 خرید حفاظ نخل مرداب در چالوس

 

خرید حفاظ نخل مرداب در چالوس هم مانند حفاظ شاخ گوزنی از محبوبیت خاصی برخوردار است دفت داشته باشید که تبم دوسازه  تمامی مدل های حفاظ ها اعم از حفاظ شاخ گوزنی, حفاظ نیزه ای , حفاظ بوته ای, حفاظ لیلیوم, در انبار خود موجود دارد جهت اطلاع از اخرین قیمت ها با ما تماس بگیرید.

 

قیمت حفاظ نخل مرداب در چالوس: 

خرید حفاظ نخل مرداب در چالوس نسبت به حفاظ های طرح بوته خار شاخ گوزنی، بوته ای و نیزار انبوه تر به نظر می رسد و این موضوع به خاطر گل های بالای در هر شاخه می باشد. حفاظ گل مرداب نسبت به حفاظ های دیگر نقاط جوش بیشتری دارد. از سویی دیگر به دلیل وجود گل های متعدد روی هر شاخه، دسترسی و عبور از آن به شدت دشوار و حتی غیر ممکن است. بنابراین حفاظ نخل مرداب به شدت ایمن می باشد.

بدلیل نوسانات ارز قیمت ها  حال تغییر هستند جهت اطلاع از تازه ترین ها با ما تماس بگیرید.

 

ارتفاع وزن هر پانلقیمت(تومان)
8021400
100 27 440
120 32460

 

 

 

قیمت حفاظ نخل مرداب

 

حفاظ نخل مرداب

از جمله بهترین انواع نرده حفاظ روی دیوار که در گروه تولیدی ما صورت گرفته نرده حفاظ نخل مرداب است . این نوع از نرده حفاظ روی دیوار در عین این که عرض مناسبی دارد در عین حال بسیار زیبا و خلاقانه طراحی شده است . بسیاری دیگر از نرده حفاظ ها بودند که با الگو الهام گرفتن از طبعت ساخته شده بودند ولی نرده حفاظ نخل مرداب شبیه ترین نوع نرده حفاظ روی دیوار به مدل طبیعی است . این نوع نرده حفاظ که نام تجاری حفاظ نخل مرداب رادارد در نگاه اول بسیار جذاب و زیبا است .

 

 

حفاظ آهنی دیوار مدل نخل مرداب

حفاظ نخل مرداب در اندازه های طول 1 متر و ارتفاع 60 سانت ، 80 سانت ، 100 سانت و 120 سانت تولید میشود . در مواردی که خریدار اندازه متفاوت بخواهد امکان تولید در تمام سایز ها وجود دارد . در هر متر حفاظ مدل لیلیوم 3 ردیف دسته گل چیده شده است گه بعد از جوشکاری این دسته گل ها به آن متصل میشود . در برخی موارد تولید کنندگان در هر 2 متر از 5 عدد دسته گل استفاده میکنند که این امر سبب کاهش کیبفیت آن میشود .

 

 

رنگ حفاظ نخل مرداب :

این نوع از نرده حفاظ روی دیوار با توجه به شکل زیبای خود در هر رنگی قابل استفاده است . رنگ سفید ، مشکی ، قهوه ای سوخته از پر مصرف ترین رنگ های استفاده شده در این نوع نرده حفاظ هستند . رنگ نرده حفاظ را خریدار انتخاب میکند و هیچ محدودیتی در انتخاب رنگ وجود ندارد .

 

 

رنگ حفاظ نخل مرداب

 

 

حفاظ روی دیوار

این نوع از نرده حفاظ روی دیوار با توجه به شکل زیبای خود در هر رنگی قابل استفاده است. رنگ سفید ، مشکی ، قهوه ای سوخته از پر مصرف ترین رنگ های استفاده شده در این نوع نرده هستند. رنگ نرده حفاظ را خریدار انتخاب میکند و هیچ محدودیتی در انتخاب رنگ وجود ندارد.

 

حفاظ گل مرداب نسبت به حفاظ های دیگر نقاط جوش بیشتری دارد. از سویی دیگر به دلیل وجود گل های متعدد روی هر شاخه، دسترسی و عبور از آن به شدت دشوار و حتی غیر ممکن است. بنابراین نرده نخل مرداب به شدت حفاظ ایمن می باشد.

 

 

تفاوت حفاظ نخل مرداب با حفاظ لیلیوم :

در حفاظ مدل نخل مرداب بر خلاف حفاظ لیلیوم که گل ها به رنگ طلایی بودند، گل ها به رنگ خود شاخه ها هستند. یعنی کل حفاظ به یک رنگ است و این موضوع از جهاتی بهتر است. زیرا رنگ طلایی به کار رفته در حفاظ لیلیوم پس از مدت نه چندان طولانی کیفیت خود را از دست می دهد.

 

تفاوت حفاظ نخل مرداب با حفاظ لیلیوم

 

 

 

مشخصات حفاظ نخل مرداب : 

با توجه به این که ابعاد طولی حفاظ نخل مرداب روی دیوار 1متر است میبایست این نرده حفاظ روی دیوار با نظم و ترتیب مناسب به هم متصل شده تا بتوان ریتم اصلی نرده حفاظ مرداب را رعایت کرد.

 

وزن حفاظ مدل نخل مرداب در ازای هر متر بین 30 تا 35 کیلو است و از دو قسمت کناره ها میبایست به همدیگر جوشکاری شود میبایست به ازای هر متر 3 تا 4 پین روی دیوار تعبیه گردد ، در صورتی که این مهار نرده حفاظ روی دیوار به درستی انجام نشود لرزش بعد از نصب امکان صدمه به قرنیز روی دیوار را دارد .

 

مشخصات حفاظ نخل مرداب

 

 

نصب نرده حفاظ مدل نخل مرداب حتما باید توسط پرسنل کار آزموده و خبره  همانند  دوسازه انجام بگیرد  و بر عکس سایر نرده حفاظ ها که جوشکاران معمولی و محلی نیز قادر به نصب آنها هستند، احتیاج به مهارت کافی در زمان نصب دارد .

همان طور که در بالا نیز به آن اشاره شد به دلیل وزن بالای حفاظ مدل نخل مرداب و اتصال این نرده حفاظ ها به یکدیگر مهمترین بخش در نصب نرده حفاظ اول تعبیه تعداد کافی پین در کف دیوار و دوم نحوه صحیح مها نمودن حفاظ از کناره ها است .

 

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *