این وب سایت با آمار بازدید بالا به فروش می رسد
 خرید حفاظ مدل روسی در رامسر

 

 خرید حفاظ مدل روسی در رامسر

 

 

خرید حفاظ مدل روسی در رامسر : شاید یکی از بهترین کشورها در باره حفظ امنیت محل زندگی کشور روسیه باشد. درک عمیق و صحیح نرده حفاظ در این کشور کاملا منطقی و دور از احساس است و شاید این مسئله ناشی از اهمیت دادن فوق العاده باشد . در این نوع از حفاظ که حفاظ مدل روسی نامیده میشود در تمامی قسمتها اعم از روی دیوار ، نرده بالکن و .. از یم شکل واحد استفاده میشود .

 

به نظر نویسنده خرید حفاظ مدل روسی در رامسر  بهترین عرض این نوع از حفاظ 75 سانت است که یک ردیف از میله های سمت داخل را کم کرده و آن را به سمت بیرون اضافه کنیم . در ایران از این نوع از حفاظ مدل روسی فعلا برای پوشش دادن نرده های قدیمی با نام آبشاری و نیزه ای استفاده میشود . حفاظ مدل روسی قابلیت نصب به صورت عمودی و افقی را به صورت همزمان دارد. حفاظ مدل روسی برای افرادی که میخواهند از تمام بالکن استفاده کرده و نمای مقابل بالکن را از دست ندهد ،پیشنهاد میشود با این بخش از حفاظ و نرده در سایت دوسازه همراه باشید.

 

 خرید حفاظ مدل روسی در رامسر

 

 

قیمت حفاظ مدل روسی

بر اساس این عنوان  به این که این  گونه از خرید حفاظ مدل روسی در رامسر  هنوز در ایران فرا گیر نشده است ، خریدارن خاصی این مدل را انتخاب میکنند . این نوع از حفاظ به این شکل طراحی شده است که قسمت بیرونی حفاظ پر تراکم تر از قسمت داخلی باشد . در این نوع از نرده حفاظ روی دیوار یکی از ردیف های داخل نرده حفاظ که به سمت داخل است کم شده و به قسمت بیرونی ، نرده حفاظ اضافه میشود .

این خود موجب میشود که عرض بیرونی حفاظ بسیار ایمن تر دیده شود .میشود گفت  که بخش قابل توجهی از حفاظ که توانسته است جایگاه خاصی را در روسیه برای خود ایجاد کند شکل منحصر به فرد و باز دارنده آن از بخش بیرون ساختمان است .

 

مبنا بر اینکه نوسان نرخ ارز قیمت این نوع از حفاظ (حفاظ روسی) در حال تغییر است با ما تماس بگیرید.

ارتفاع حصار شاخ گوزنی (cm)قیمت به تومان
70170.000
80 185.000
90190.000
100 210.000

 

با توجه به اینکه درک مناسبی از حفاظ مدل روسی در ایران به دلیل کم دیده شدن وجود دارد کمتر خریداری حاضر است نمای ساختمان خود را با این مدل از حفاظ پوشش دهد . چند موردی هم که از این حفاظ در ایران کار شده است در قسمت حیاط خلوت ساختمان و یا بخش هائی از ساختمان ها که یک ضلع ساختمانشان به سمت پارک است بوده است .توجه داشته باشید ترکیب حفاظ روسی چیزی شبیه به حفاظ نیزه زار و حفاظ شاخ گوزنی است که ترکیب آن در نهایت آن را متمایز از سایر حفاظ ها در نوع خود میسازد.

چرا حفاظ مدل روسی در کشور روسیه محبوب است ؟ حفاظ مدل روسیس طوری طراحی شده است که مهاجم و یا سارقان از سمت بیرون به محض دیدن حفاظ دیگر قید ورود به ساختمان را بزنند . ( همان طور که در بالا آمد این حفاظ به شکلی طراحی شده که شاخه های به سمت بیرون بیشتر از شاخه های سمت داخل است . البته باید در نظر داشته باشیم که قیمت حفاظ مدل روسی بیشتر ازقیمت حفاظ شاخ گوزنی است .

 

 خرید حفاظ مدل روسی در رامسر

 

 

 

نحوه نصب حفاظ شاخ گوزنی مدل روسی

نحوه نصب این گونه از نرده حفاظ شاخ گوزنی حتما احتیاج به افراد خبره و پرسنل سایت دوسازه  را دارد چرا که برای کلیه مقاطع چه روی دیوار و چه بر روی سطح زیر بالکن احتیاج به لولا گذاری است و این مشاورات رایگان است.

 

 

نوع رنگ حفاظ شاخ گوزنی مدل روسی

هم رنگ نمای خودنمایی حفاظ شاخ گوزنی مدل روسی به در زیر تراس و یا زیر و جلوی و به این سبب در حفاظ شاخ گوزنی با این سبک بیشتر از رنگ های سفید و کرم استفاده میشود .

 

 خرید حفاظ مدل روسی در رامسر

 

 

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *