این وب سایت با آمار بازدید بالا به فروش می رسد
حفاظ نیزه ای

 

خرید حفاظ سرنیزه ای رشت 

 

 

خرید حفاظ سرنیزه ای رشت : حفاظ سرنیزه ای، نوعی حفاظ کلاسیک است که از نمونه های قدیمی حفاظ ها به شمار می رود. حفاظ سرنیزه ای به خوبی راه را بر سارقان و افراد خطرناک می بندد. مزیت حفاظ سرنیزه ای این است که ارتفاع دیوارهای کوتاه را افزایش می دهد و امنیت ساختمان را بیشتر می کند. شاید فکر کنید که حفاظ سرنیزه ای دیگر قدیمی شده است و کاربرد زیادی ندارد؛ اما باید بدانید که این حفاظ ها هنوز هم برای حفاظ کشی دیوارهای ساختمانهای مختلف به کار می رود.با دوسازه در این بخش از حفاظ و نرده همراه باشید.

 

بسیاری از مراکز تولید حفاظ و نرده، حفاظ سرنیزه ای را در طرح های مدرن تولید و به بازار عرضه می کنند. حفاظ سرنیزه ای به صورت یک طرفه، دو طرفه یا سه طرفه ساخته می شود. طول هر شاخه این حفاظ ها، حداقل 2 متر است. نوع سرنیزه این مدل حفاظ ها، پرسی است. نسبت به دیگر حفاظ ها، حفاظ سرنیزه ای امنیت پایین تری دارد.

 

خرید حفاظ سرنیزه ای رشت 

 

 

 

حفاظ نیزه دار

خرید حفاظ سرنیزه ای رشت   سرخم یکی از قدیمی ترین انواع محافظ روی دیوار میباشد که هنوز جایگاه خود را برای محافظت از ساختمان حفظ کرده است . حفاظ دیوار سرنیزه ای از جمله مدل حفاظ های بسیار کاربردی محسوب می شود که در مدل های یک، دو و سه طرفه تولید شده است تا تمام افراد بتوانند با توجه به نیاز و شرایط خود این محصول را تهیه نمایند و مورد استفاده قرار دهند. این مدل از حفاظ به نسبت سایر مدل حفاظ های موجود بیشتر شناخته شده است زیرا از طراحی ساده ای برخوردار می باشد.

 

 

خرید حفاظ سرنیزه ای رشت 

هرچقدر امنیت نرده هایی که استفاده می کنید بیشتر باشد، در واقع ارتفاع و پیچیدگی های آنها نیز بیشتر است. اگر شما در یک محل در مرکز شهر زندگی می کنید، دست شما برای انتخاب حفاظ هایی که میخواهید بازتر خواهد بود، به ویژه اگر امنیت محل زندگی شما بالا باشد نیز میتوانید حتی زیبایی نرده را نیز در انتخاب آن دخیل بدانید.

 

خرید حفاظ سرنیزه ای رشت 

 

 

البته شما میتوانید از حفاظ هایی ساده سنتی مانند سرنیزه ای استفاده کنید و آن ها را با تراکم پایین نیز استفاده کنید که در نهایت هزینه های شما بسیار بیشتر خواهد شد و کاربرد آن ها نیز برای دیوار های کوتاه بیشتر است. اگر شما در محلی خارج از شهر زندگی میکنید، بهترین انتخاب شما حفاظ های شاخ گوزنی و یا بوته ای با تراکم های بالاست و ارتفاع بیشتر استفاده کنید تا خیالتان از بابت امنیت راحت باشد. البته حفاظ های سنگین، زیرکاری سنگین تری نیز دارند.

اگر شما میخواهید یک حفاظ سرنیزه ای را انتخاب کنید باید مانند بخش های دیگر ساختمان سلیقه خود را دخیل بدانید.

 

یکی از بخش هایی که بدون شک برای شما مهم خواهد بود نمای ساختمان است. پس شما هم باید به ظاهر دقت کنید و تمامی آنچه که نیاز دارید را برای فروشنده شرح دهید تا بهترین انتخاب را داشته باشید.

 

 

حفاظ ساده

چه شناختی از حفاظ سرنیزه ای دارید؟ قیمت حفاظ سرنیزه ای، نحوه ساخت حفاظ سرنیزه ای، انواع نرده سرنیزه ای و همه مزیت ها و ویژگی هایی که این نرده حفاظ دیوار حیاط دارد، اطلاعاتی است که می بایست درباره این نرده آهنی محافظ دیوار حیاط داشته باشید. در این متن می خواهیم تمام اطلاعات لازم در مورد نرده آهنی سرنیزه ای را با هم مرور کرده و یک راهنمای کامل و جامع برای آن داشته باشیم.

 

 

خرید حفاظ سرنیزه ای رشت 

 

 

 

حفاظ قدیمی

یکی دیگر از انواع حفاظ ها، حفاظ سرنیزه ای می باشد که پر استفاده ترین نوع حفاظ اهنی برای استفاده است. خرید حفاظ سرنیزه ای رشت  در اوج سادگی دارای امنیت و کیفیت بالایی است و در تمام مناطق قابل استقاده می باشد. استفاده از حفاظ سرنیزه ای در واقع باعث بالا بردن امنیت ساختمان شما می شود و متناسب با قیمت مقرون به صرفه ای که دارد دارای کیفیت بسیار بالایی است. این حفاظ در واقع دارای ارتفاع های مختلفی است و هرچه میزان ارتفاع آن بالا باشد امنیت آن نیز بالا است.

 

بیشتر جنس حفاظ های سر نیزه از جنس آهنگ می باشد که با مواد ضد زنگ عایق کاری شده اند تا در هنگام قرار گرفتن در آب و هوای مختلف کیفیت خود را از دست ندهند. حفاظ ساده سرنیزه ای درواقع دارای کاربرد های مختلفی هستند و در مناطق خاصی قابل نصب می باشند. این حفاظ ها از میله گرد ها با پیچیدگی خاصی ساخته شده اند. ارتفاع این حفاظ ها به ۵/۱ متر می رسد و تراکم آن ها نیز مناسب با ساختار ساختمان شما ایجاد خواهد شد اما بهترین نوع آن تراکم بالای آن است.

 

خرید حفاظ سرنیزه ای رشت 

 

 

در این تراکم بالا تعداد میله های کنار هم قرار گرفته بیشتر خواهد بود و باعث می‌شود دسترسی به ساختمان غیر ممکن شود. حفاظ سنتی نیزه ای در واقع شکل شادی به خود دارند و برای نرده های بالای ساختمان در مناطق کم رفت و آمد بهترین گزینه به حساب می اید. این حفاظ سرنیزه ای در واقع یک نیزه های بلند شکل می باشند که به شکل خمیده در یک دیگر تنیده شده اند.

 

 

حفاظ سنتی

حفاظ نیزه ای ، نوعی حفاظ ساده کلاسیک روی دیوار است که از نمونه های قدیمی حفاظ ها به شمار می رود. این حفاظ به خوبی راه را بر سارقان و افراد خطرناک می بندد. مزیت این حفاظ ها این است که ارتفاع دیوارهای کوتاه را افزایش می دهد و امنیت ساختمان را بیشتر می کند.

 

شاید فکر کنید که حفاظ نیزه ای دیگر قدیمی شده است و کاربرد زیادی ندارد؛ اما باید بدانید که این حفاظ ها هنوز هم برای حفاظ کشی دیوارهای ساختمان های مختلف به کار می رود. بسیاری از مراکز تولید حفاظ و نرده، این نوع حفاظ ها را در طرح های مدرن تولید و به بازار عرضه می کنند.

 

خرید حفاظ سرنیزه ای رشت 

 

 

 

طول هر شاخه این حفاظ ها، حداقل ۲ متر است. نوع سرنیزه این مدل حفاظ ها، پرسی است. نمونه سنتی شامل میله های نوک تیز عمودی می باشد که مانند حصار بر روی دیوار نصب می شوند. این نوع حفاظ بر ارتفاع دیوار افزوده و به دلیل داشتن انتهای بسیار تیز، مانع از عبور دزدان از روی دیوار می شوند. حفاظ دیوار سرنیزه ای را در انواع مدل ها تولید کرده اند که با قیمت بسیار مناسبی می توان آن را تهیه کرد و موجب برقراری امنیت ساختمان های مختلف می شود.

 

 

حفاظ روی دیوار

یکی از ساده ترین و مقرون به صرفه ترین راه های حفاظت از ساختمان ها در برابر تردد سارقین از روی دیوار، نصب حفاظ آهنی است. با توجه به گسترش شهرنشینی و تنوع طلبی انسانها انواع حفاظ ها در طرحهای متنوع شکل گرفته است. حفاظ سرنیزه ای نیز از این امر مستثنی نبوده و این حفاظ نیز در طول چند دهه اخیر تغییرات چشمگیری داشته است و کاستی های خود را که در نسل اول این حفاظ وجود داشته، ارتقا داده و امروزه جزء یکی از بهترین گزینه های نرده حفاظ روی دیوار محسوب می شود.

 

 

خرید حفاظ سرنیزه ای رشت 

 

 

نرده روی دیوار

دقت داشته باشید که امنیت بخشی از خانه است که نمی توانید با آن شوخی کنید. شما نمیتوانید از انواع بی کیفیت نرده ها استفاده کنید. و در نهایت دچار مشکل خواهید شد چرا که امنیت خانه شما دچار آسیب خواهد شد. از گذشته تا کنون نیاز به امنیت یکی از نیازهای اساسی بشر بوده است که نمی توان نسبت به آن بی تفاوت بود.

 

هرگونه کوتاهی در این زمینه می تواند به مشکلات جدی بینجامد که در واقع برای شما خوب نخواهد بود. شاید حفاظ سرنیزه ای مهم ترین نوع حفاظ ها نباشد و با توجه به اینکه امروزه خانه ها تمام هوشمندسازی شده اند هم ممکن است. که این نوع حفاظ ها در واقع به شما حس ایمن بودن خواهد داد.

 

بهتر است که شما حفاظ نیزه آبشاری را از مراکز معتبر در این زمینه خریداری کنید. تا بتوانید کار نصب و همچنین خدمات پس از فروش را نیز دریافت کنید. با استفاده از این نوع حفاظ ها، امنیت خانه خود را تامین کنید.

 

نرده روی دیوار

 

 

 

نرده کشی

نرده سرنیزه ای از به روز ترین و پرمصرف ترین مدلهای موجود در حفاظ سرنیزه ای بازار می باشند. که هر کدام بر حسب طراحی ونوع ساختار جهت نصب و اجرا بروی دیوار مناسب هستند. نرده سرنیزه ای مدرن تولید شده توسط آدرین در طبق اخرین متد حفاظ سرنیزه ای مدرن موجود در بازار است ضریب امنیتی بالا جهت بر آورده کردن آرامش برای شما مشتریان عزیز طراحی و ساخته میگردد .

 

 

نرده حفاظ

استفاده از متریال با کیفیت که در محصول نرده حفاظ نیزه ای همان میلگرد و پروفیل متریال اصلی محسوب میشود. مدیریت صحیح هزینه های تولید میباشد که در قیمت تمام شده محصول بسیار تاثیر گذار است. نظارت بر تولید و عرضه و همچنین اطمینان پیدا کردن از رضایت مندی مشتری از کالای تولید شده میباشد. ما تمام توان و نیروی خود را به کار میگیریم تا بتوانیم محصولی تولید کنیم که هم از نظر کیفیت وهم از نظر قیمت بهترین باشد . چرا که شما هم میهنان عزیز لایق بهترینها هستید

 

نرده حفاظ

 

 

حفاظ سر نیزه ای چیست ؟

از قدیمی ترین انواع نرده حفاط ساده دیوار میتوان از حفاظ سر نیزه ای نام برد . از دوران قدیم حفاظ های نیزه ای را بر روی دیوار خیلی از ساختمان ها و یا حتی در سریالها و کارتونها می دیدیم و هنوز هم این حفاظ سنتی بسیار پرطرفدار هستند. این مدل حفاظ ها و نرده ها نسبت به حفاظ های شاخ گوزنی مدل های قدیمی تری بشمار می آیند. با این وجود نیز شکل ظاهری حفاظ های سر نیزه ای یا حفاظ نیزه سر خم در گذر زمان فرق کرده و زیباتر و امن تر شده است و معمولا در ارتفاع 100 -120 – 150 – 170 – 200 سانتیمتری تولید می شوند.

 

همانطور که از نامش پیداست دارای سر شاخه های تیز دقیقاٌ شبیه نیزه است که بسیار مستحکم و کاربردی است. در مدل قدیمی حفاظ سرنیزه ای فقط از یک شاخه بصورت نیزه ای استفاده میشد ولی در نوع جدید و امروزی هر شاخه از چندین نیزه که در جهت های مختلف بصورت یک طرف آبشار و دو طرف آبشار است، تشکیل میشوند. البته گاهی بنا به درخواست مشتری از چند ردیف نیزه استفاده میشود که دیوارهای پهن را به خوبی پوشش دهد.

 

 

حفاظ سر نیزه ای چیست

 

قیمت حفاظ سرنیزه ای چگونه محاسبه میشود ؟

بدون شک شما هم یک مقدار بودجه خاصی برای حفاظ روی دیوار خود در نظر گرفته اید. با توجه به شرایط اقتصادی کنونی، قیمت یکی از مهم ترین نکاتی است که شما باید در خرید حفاظ سرنیزه ای و انواع نرده حفاظ دیوار به آن دقت نمایید . باید بدانید که حفاظ سرنیزه ای در عین ساده بودن به دلیل استفاده از 4 پهلو برای ایستادگی بیشتر نرده ها و نداشتن لرزش نسبت به حفاظ های میلگردی مانند حفاظ شاخ گوزنی ، حفاظ سرنیزه ای دارای قیمت بیشتری است .

 

در نهایت گفته می شود که هرچقدر بتوانید هزینه بیشتری را برای حفاظ دیوار کنار بگذارید، کیفیت و همچنین تنوع خرید شما هم بیشتر خواهد شد. البته باید بدانید که هزینه های زیاد هم در این زمینه مناسب نخواهد بود. برخی اوقات، ساده ترین حفاظ ها هم مانند شاخ گوزنی و بوته ای میتوانند کارایی خوبی برای شما داشته باشند.

 

ارتفاع روی دیوار تراکم وزن تقریبی هر متر قیمت هر متر 
ارتفاع 50  سانت

 

یک ایستاده یک طرف آبشار8 کیلو297  هزارتومان
ارتفاع 50 سانت

 

یک ایستاده دو طرف آبشار10 کیلو327  هزارتومان
ارتفاع 1 متر

 

یک ایستاده یک طرف آبشار15 کیلو370  هزارتومان
ارتفاع 1 متر

 

یک ایستاده دو طرف آبشار16 کیلو398  هزارتومان
ارتفاع 120 سانت

 

یک ایستاده یک طرف آبشار16 کیلو407 هزارتومان
ارتفاع 120 سانت

 

یک ایستاده دو طرف آبشار19 کیلو453 هزارتومان
….….….

 

 

 

مزایای خرید حفاظ سر نیزه ای دوسازه چیست ؟

نوع رنگ بکار رفته در حفاظ سرنیزه ای دوسازه  رنگ کوره ای یا روغنی بنا به درخواست مشتری است . جنس رنگ حفاظ سرنیزه ای پوشش فام درجه 1 است . تراکم آن در هر شاخه 16 ردیف اصلی و فاصله نرده ها 12.5 سانت است . در حفاظ سر نیزه ای طول هر پنل شاخه 2 متر ساخته میشود . ارتفاع استاندارد حفاظ سر نیزه ای 150 سانتیمتر و عرض حفاظ 40 تا 50 سانتیمتر است .نرده حفاظ نیزه ای سر خم با نرده های 4 پهلو ( به صورت قوطی توو پر ) و نوع جوش بکار رفته در حفاظ سر نیزه ای جوشکاری دو طرفه است .

 

 

مزایای خرید حفاظ سر نیزه ای دوسازه چیست

 

 

 

حفاظ نیزه ای :

حفاظ دیوار سرنیزه ای را در انواع مدل ها تولید کرده اند که با قیمت بسیار مناسبی می توان آن را تهیه کرد و موجب برقراری امنیت ساختمان های مختلف گردید. حفاظ دیوار سرنیزه ای از جمله مدل حفاظ های بسیار کاربردی محسوب می شود که در مدل های یک، دو و سه طرفه تولید شده است تا تمام افراد بتوانند با توجه به نیاز و شرایط خود این محصول را تهیه نمایند و مورد استفاده قرار دهند. این مدل از نرده حفاظ به نسبت سایر مدل حفاظ های موجود بیشتر شناخته شده است زیرا از طراحی ساده ای برخوردار می باشد.

 

حفاظ نیزه ای

 

 

 

حفاظ ساده قیمت سرنیزه حفاظ حفاظ ساده نرده حفاظ نیزه ای نرده سر نیزه حفاظ نیزه ای حفاظ نرده نیزه دیوار قیمت سرنیزه حفاظ سرنیزه حفاظ نرده حفاظ نیزه ای سرنیزه حفاظ قیمت سر نیزه حفاظ ایستاده کمانی نرده حفاظ نیزه ای قیمت سر نیزه حفاظ ایستاده کمانی نرده حفاظ دیوار ساده قیمت سر نیزه حفاظ ایستاده کمانی سر نیزه حفاظ قیمت حفاظ مدرن سرنیزه ای با شاخ گوزنی

حفاظ دیوار سرنیزه ای دارای کیفیت بسیار بالا و مرغوبی می باشد زیرا این محصول با بهره گیری از مقاوم ترین نوع از فلز تولید شده است. این مدل از حفاظ به سبب برخورداری از استحکام بالایی که داراست، این امکان را فراهم می آورد تا تمام افراد بتوانند با توجه به نیاز خود از آن در تمام شرایط آب و هوایی مختلف استفاده نمایند و با بهره گیری از آن از ورود سارقان به میزان قابل ملاحظه ای جلوگیری به عمل می اورد

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *