این وب سایت با آمار بازدید بالا به فروش می رسد
خرید حفاظ آکاردئونی گیلان فومن

خرید حفاظ آکاردئونی گیلان فومن

 

خرید حفاظ آکاردئونی گیلان فومن  :حفاظ آکاردئونی امروزه با توجه به آمار بالای سرقت در منازل مسکونی، وجود حفاظ درب یکی از بهترین گزینه های پیش روی هر صاحب خانه ای است.
انواع حفاظ آکاردئونیبه گزارش توسط دوسازه . حفاظ آکاردئونی امروزه با توجه به آمار بالای سرقت در منازل مسکونی، وجود حفاظ درب یکی از بهترین گزینه های پیش روی هر صاحب خانه ای است.با دوسازه در نقش  اهمیت حفاظ درب همراه باشید.

 

تا به این منظور با خرید یک درب آکاردئون بتواند سلامت و امنیت جانی و مالی خود و خانواده خود را از شر هر گونه مزاحم حفظ نماید.معمولا در ساختمان های چندین طبقه مورد استفاده واقع می شود.که واحدهای ساختمانی بسیار زیادی در این ساختمان ها زندگی می کنند.

 

از آنجایی که ورود هر فرد غریبه و ناآشنا به درون ساختمان ها به راحتی صورت می پذیرد.و هر فردی می تواند با استفاده از روش های مختلف به راحتی به درون ساختمان ها وارد شود،در صورتی که تنها یک درب چوبی ساده مانع وی به حضور در هر واحد مسکونی باشد.

 

خرید حفاظ آکاردئونی گیلان فومن

 

بیشتر بخوانید: خرید حفاظ بوته ای جواهرده 

 

می تواند به راحتی این مانع را با ترفندهای گوناگون از بین بردارد.به همین علت امروزه وجود درب آکاردئونی در تمامی ساختمان ها الزام آور می باشد.و ضرورت آن برای بالا بردن سطح امنیت ساختمان ها به خوبی حس می گردد.

 

هر چند که باید اذعان داشت که حفاظ آکاردونی تنها برای محافظت از درب واحدهای ساختمان ها نیست.و در موارد دیگری نیز مورد کاربست واقع می گردد.ولی در عین حال بیشترین کاربرد این نوع از درب ها در واحدهای ساختمان های چند طبقه است که افراد این ساختمان ها ممکن است .

 

به همین علت هر کسی ممکن است در صورت عدم نظارت و کنترل بر ورود و خروج به داخل ساختمان به راحتی واحد ساختمان مربوطه شود.و موجب به یغما بردن تمامی لوازم و ابزارآلات گران قیمت خانواده ها گردد.

 

 

ابزارآلات گران قیمت

 

کاربرد حفاظ آکاردونی داخلی بسیار خاص و محدود می باشد.و از آن می توان در فضاهای اداری یا تالارهای پذیرایی برای تقسیم بندی فضاها مورد استفاده قرار داد.بهره بردن از این نوع درب ها در تالارها و رستوران ها و سایر مراکز درمانی، اداری و… به این جهت است.

 

که در عین حالی که به تقسیم بندی فضاها کمک شایانی می کند،به علت شفافیت نیز مانع دید افراد نمی گردند.باز و بسته کردن و نیز جابجایی این نوع از درب ها نیز کار چندان دشواری به نظر نمی آید

بیشتر بخوانید: خرید حفاظ بوته‌ای گیلان رشت

خرید حفاظ آکاردئونی گیلان فومن

 

و به راحتی این فرآیند شکل می گیرد.امروزه در غالب فروشگاه ها و کارگاه ها از حفاظ درب استفاده می شود.اگر به فروشگاه های زنجیره ای بزرگ رفته باشید، متوجه این خواهید شد .

 

که غالب این نوع از فروشگاه ها به جهت حفاظت از سرمایه های خود در داخل فروشگاه و یا کارگاه تجاری خویش از حفاظ آکاردئونی دوجداره استفاده می کنند.تا به این منظور بتوانند امنیت و آسایش را به هنگام روزهای تعطیل برای فروشگاه و کارگاه خود به ارمغان آورند.

 

حفاظ آکاردئونی

 

 

حفاظ آکاردئون فروشگاهی جانشین بی بدیلی برای کرکره های مغازه ها به شمار می آیند.که با صدای گوشخراش خود آسایش همسایگان را در پی داشتند.بنابراین شما می توانید با خرید درب ریلی آهنی منزل فروشگاهی علاوه بر ایجاد امنیت از محصولات فروشگاه خود و نیز سهولت در باز و بسته شدن.

پارکینگ ها در داخل منازل مسکونی یا ساختمان های اداری و … نیز نیاز به محافظت دارند.بنابراین می توان از در آکاردئونی پارکنیگ نیز برای ارتقاء سطح امنیتی استفاده نمود.عموما در آکاردئونی پارکینگ ها به این ترتیب می باشند.

بیشتر بخوانید: خرید حفاظ نیزار رشت

خرید حفاظ آکاردئونی گیلان فومن

 

 

که دو درب مجزا ساخته و در محل مورد نظر نصب می شوند.هر چند که درب یک لنگه نیز وجود دارد. اما اصولا دو درب آکاردئونی در پارکینگ ها مورد استفاده قرار می گیرد.که این دو درب به هنگام بسته شدن توسط قفل های ایمن به یکدیگر متصل می شوند.

 

و به هنگام باز شدن نیز درب پارکینگ از قسمت میانی جمع می گردد و بر روی قاب عمودی در طرفین قرار می گیرد.بنابراین از حفاظ آکاردئون می توان برای محافظت از پارکینگ ها نیز بیشترین بهره وری و کاربرد را برای ماشین های خود و سایر ساکنین ساختمان به ارمغان برد.

 

باید به خاطر داشت که حفاظ درب فقط در واحدهای ساختمانی به کار برده نمی شود؛بلکه امروزه حفاظ آکاردئون کاربردهای بسیار زیاد و متنوعی دارد.که هر کدام از آن ها به جهت ایجاد امنیت بیشتر مورد کارایی واقع می گردند.

 

درب آکاردئونی در پارکینگ ها

 

از جمله دیگر کاربردهای حفاظ درب می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 

درب آکاردئونی پنجره

حفاظ آکاردئونی پنجره در برخی از پنجره های ساختمان ها و منازل مسکونی به کار گرفته می شود که عرض آن ها وسیع است و به سادگی می توان به درون آن نفوذ کرد.

بنابراین گارد درب نه تنها در درب منازل و ساختمان های مختلف بکار گرفته می شود؛ بلکه برای حفاظ برخی از پنجره ها نیز از آن مورد استفاده واقع می شود.

انواع حفاظ آکاردئونی

مدل و طرح های حفاظ آکاردئونی

حفاظ آکاردئونی را برای هر یک از این کاربردهای فوق که بخواهید؛

می توانید در طرح و مدل های مختلفی سفارش داد.

 

بیشتر بخوانید:
قیمت نرده حفاظ شاخ گوزنی و درب آکاردئونی

 

مدل و طرح های حفاظ آکاردئونی:

 

حفاظ آکاردئونی را برای هر یک از این کاربردهای فوق که بخواهید؛

می توانید در طرح و مدل های مختلفی سفارش داد

حفاظ آکاردئونی سه لوزی

حفاظ آکاردئونی چهارلوزی

حفاظ آکاردئونی پنج لوزی

حفاظ آکاردئونی ایتالیایی

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *