این وب سایت با آمار بازدید بالا به فروش می رسد
 خرید حفاظ نخل مرداب اردبیل 

 

خریدحفاظ نخل مرداب در کرج

 

خریدحفاظ نخل مرداب در کرج :از جمله بهترین انواع نرده حفاظ اهنی روی دیوار که در سایت دوسازه طراحی شده است نرده حفاظ نخل مرداب یا حفاظ نخلی است . این نوع از نرده حفاظ دیوار در عین این که عرض مناسبی دارد در عین حال بسیار زیبا و خلاقانه طراحی شده است .

 

بسیاری دیگر از نرده حفاظ ها بودند که با الگو الهام گرفتن از طبیعت ساخته شده بودند ولی نرده حفاظ مدل نخل مرداب شبیه ترین نوع نرده حفاظ روی دیوار به مدل طبیعی است .

این نوع نرده حفاظ که نام تجاری حفاظ نخل مرداب رادارد در نگاه اول بسیار جذاب و زیبا است.با دوسازه در این بخش از حفاظ و نرده همراه باشید.

خریدحفاظ نخل مرداب در کرج

 

حفاظ نخل مرداب در در کرج :

خریدحفاظ نخل مرداب در کرج از حفاظ های نسل جدید است که امروزه طرفداران زیادی پیدا کرده است . همواره بهترین راه حل ها برای مشکلات بشر در طبیعت نهفته بوده.

طرح این حفاظ نیز از گل های مرداب الهام گرفته شده است. این نوع نرده ، مناسب برای انواع ساختمان های کم طبقه و ویلایی مسکونی می باشد. خریدحفاظ نخل مرداب در کرج  یکی از بهترین گزینه ها برای محافظت از محیط خانه ها، اداره جات، شرکت ها و کارخانه ها می باشد.

اگر به دنبال روشی مطمئن هستید تا از محیط خانه یا محل کار خود محافظت کنید، بدون شک نرده نخل مرداب یکی از بهترین گزینه هاست.

 

خریدحفاظ نخل مرداب در کرج

 

 

نرده نخل مرداب:

رنگ حفاظ نخل مرداب : این نوع از نرده حفاظ روی دیوار با توجه به شکل زیبای خود در هر رنگی قابل استفاده و بسیار زیبا جلوه میکند . رنگ سفید ، مشکی ، قهوه ای سوخته از پر مصرف ترین رنگ های استفاده شده در این نوع نرده حفاظ هستند . رنگ نرده حفاظ را خریدار انتخاب میکند و هیچ محدودیتی در انتخاب رنگ وجود ندارد .

 

خریدحفاظ نخل مرداب در کرج با ظاهر بسیار زیبایی که دارد ، علاوه بر ایجاد امنیت، دکوراسیونی جذاب برای نمای خارجی دیوار های ساختمان و ویلا به حساب می رود.

می توان حفاظ مدل نخل مرداب را یکی از ایمن ترین حفاظ های نسل جدید به شمار آورد. حفاظ نخل مردابی در ردیف های یک متری تولید می شود و ارتفاعی به اندازه ی 80 تا 120 سانت دارد.

عرض این نوع حفاظ نسبت به مدل های شاخ گوزنی و بوته ای کم تر است اما با شاخه های انبوهی که دارد، به طور کامل دسترسی از بالای خود را غیر ممکن کرده است.

مدل های شاخ گوزنی و بوته ای

قیمت حفاظ نخل مرداب در کرج:

ارتفاع6080100
قیمت حفاظ نخل مرداب480/00520/00570/00

 

از دیگر ویژگی های حفاظ نخل مرداب می توان به قیمت مقرون به صرفه ی آن اشاره کرد. این حفاظ با توجه به اینکه امکان سرقت را به حداقل می رساند، قیمتی بسیار مناسب دارد. به طوری که با این قیمت با هیچ روش مشابهی نمی توانید امنیتی در حد امنیت انواع حفاظ ها فراهم کنید.

 

خریدحفاظ نخل مرداب در کرج  دارای شاخه های قوس دار است که بر قسمت انتهایی آن ها گلی شبیه به گل های مرداب وصل شده است . در این حفاظ شاخه ها از پایین به یکدیگر و به شاسی به صورت قرینه متصل هستند.

 

بیشتر بخوانید: حفاظ شاخ گوزنی دست دوم چالوس 

حفاظ شاخه ها

 

گل ها متشکل از میلگرد هایی کوتاه اند که در مرکز به یکدیگر وصل شده اند. تفاوت گل های حفاظ مدل نخل مرداب با لیلیوم در مدل گل هاست. در مدل لیلیوم گلبرگ ها جمع هستند ولی در مدل نخل مرداب گل تقریبا به حالت تخت در آمده اند .

شاسی حفاظ مدل نخل مرداب به تقریب یک متر طول دارد. برای حفظ ظاهر مناسب لازم است که شاسی ها در هنگام نصب کاملا در کنار هم چیده شوند تا تقارن به هم نریزد.

 

حفاظ مدل نخل مرداب

 

حصار نخل مرداب:

در حفاظ طرح نخل مرداب بر خلاف حفاظ مدل لیلیوم که گل ها به رنگ طلایی بودند، گل ها به رنگ خود شاخه ها هستند. یعنی کل حفاظ به یک رنگ است و این موضوع از جهاتی بهتر است. زیرا رنگ طلایی به کار رفته در حفاظ لیلیوم پس از مدت نه چندان طولانی کیفیت خود را از دست می دهد.

 

محافظ گل مرداب:

این حفاظ نسبت به حفاظ های دیگر نقاط جوش بیشتری دارد. از سویی دیگر به دلیل وجود گل های متعدد روی هر شاخه، دسترسی و عبور از آن دشوار و حتی غیر ممکن است. بنابراین حفاظ نخل مرداب به شدت ایمن می باشد.

 

بیشتر بخوانید:قیمت حفاظ شاخ گوزنی در گیلان لاهیجان 

 

نرده روی دیوار

برای ساخت حفاظ مدل نخل مرداب در ابتدا میلگرد ها توسط گیوتین مخصوص به صورت مورب بریده می شوند تا نوک تیز و برنده ای پیدا کنند. این قسمت یکی از مهم ترین بخش های تولید است.

 

زیرا هر چه حفاظ بلرنده تر باشد، ایمن تر است و کارایی بیشتری دارد. پس از آن میلگرد ها به شکل مورد نظر قوس دار می شوند و بعد از آماده سازی و اتصال گلبرگ ها، گل ها به انتهای میلگرد های پایه جوش می خورند.

خریدحفاظ نخل مرداب در کرج

 

سپس خود شاخه ها در فواصل معین به شاسی جوش داده می شوند. پس از آن نوبت به رنگ آمیزی می رسد.

 

حفاظ نخل مرداب یکی از انواع حفاظ هایی است که نقاط جوش بسیار دارد. بنابراین استحکام جوش ها از اهمیت ویژه ای برخوردارند.

به طور کلی جوشکاری نرده های حفاظ به دو شیوه انجام می شود: روش الکترودی (معمولی) و روش CO2. روش الکترود همان روشی است که از سال ها پیش مرسوم بوده و در آن مشکلات متعدد وجود دارد.

 

برای مثال در روش قدیمی لازم است برای تمیز تر بودن ظاهر، گل جوش ها پس از جوشکاری تمیز شوند. اما از آن جا که اتصالات در نرده نخلی مرداب زیاد است و میلگرد ها به شدت نوک تیز هستند، این کار امکان پذیر نیست.

به علاوه مدل الکترودی استحکام روش CO2 را ندارد. در عوض روش CO2 هم مقاومت بالاتری دارد و هم ظاهر تمیز تری. حفاظ هاهمگی به روش CO2 جوشکاری می شوند. بنابراین به هیچ وجه امکان از هم گسیختن اتصالات وجود ندارد.

 

خریدحفاظ نخل مرداب در کرج

 

بیشتر بخوانید: خرید حفاظ نخل مرداب اردبیل 

 

دوسازه یکی از بهترین ها در زمینه ی تولید و فروش نرده و حفاظ آهنی روی دیوار می باشد که با تولید سالانه بیش از 30 هزار متر انواع نرده حفاظ آهنی ، حجم قابل توجهی از نیاز بازار ایران را تامین می کند.

ما با تکیه بر توانایی تیم تولید خود، حفاظ های با کیفیتی را تولید می کنیم و در اختیار شما هموطنان گرامی می گذاریم. حفاظ نخل مرداب تولید شده توسط سایت دوسازه در ابعاد و تراکم های مختلف موجود می باشند.

 

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *