این وب سایت با آمار بازدید بالا به فروش می رسد
حفاظ استیل/ قیمت حفاظ استیل پنجره/ حفاظ بالکن

حفاظ استیل قیمت حفاظ استیل

 

حفاظ استیل,قیمت حفاظ استیل :ما در مباحث قبلی به انواع حفاظ و نوع کاربرد آن با شما گفت و گو کردیم  امروز میخواهیم در موضوعات جدید با شما همراه باشیم .امروزه با افزایش شهر نشینی و در نتیجه افزایش جمعیت شهری مشکلات فرهنگی و امنیتی زیادی برای ساکنان شهرها بوجود آورده است با 2sazeh.ir همراه باشید.

از آن جمله افزایش سرقت از منازل و ساختمان های تجاری باعث شده است تا ساختمان سازان و ساکنین این مراکز به فکر تامین امنیت جانی و مالی خود افتاده و با استفاده از یک روش مناسب و کم هزینه به مقابله با این مشکل رفته.

حفاظ استیل قیمت حفاظ استیل

حفاظ استیل یک سازه امنیتی از نوع فولاد مقاوم و ضد فرسایش است که برای محافظت از مسیر های ورودی به داخل ساختمان مانند پنجره ها، درب های ورودی آپارتمان، بالکن ها و تراس ها در بیرون نمای ساختمان یا در داخل ساختمان نصب می شود. حفاظ استیل به دلیل استفاده از نوع مخصوصی از استیل ضد زنگ که به نام استیل 304 معروف است.

در زمان قرار گرفتن در معرض عواملی مانند رطوبت، گرما و آلودگی اسیدی هوا می تواند ساختار اولیه و شکل ظاهری خود را حفظ کرده و با مشکل حفاظ های آهنی یعنی زنگ زدگی و پوسیدگی فلز روبه رو نشود.

حفاظ استیل تنها برای امنیت استفاده نمی شود بلکه این محصول می تواند در طرح ها و مدل های سفارشی و اختصاصی ساخته شود و با هماهنگی کامل با نمای بیرونی ساختمان و دکوراسیون داخل ساختمان تولید شود. استفاده از استیل نیز یک مزیت مثبت برای نرده استیل است زیرا ظاهر براق و کرومی شکل آن به ایجاد حس امروزی و مدرن بودن این محصول کمک می کند.

حفاظ استیل قیمت حفاظ استیل

حفاظ استیل قیمت حفاظ استیل

برای مشاهده تصاویر بیشتر حفاظ استیل به انتهای این صفحه بروید

یکی دیگر از دلایلی که اجرای حفاظ استیل در برج ها و ساختمان های چندین طبقه یک امر لازم است حفظ سلامت جان افرادی است که در طبقات بالای ساختمان مستقرهستند. همیشه این خطر وجود دارد که افراد از پنجره ها و بالکن ها سقوط کرده و به پایین پرت شوند برای همین نصب حفاظ استیل به کاهش امکان وجود چنین خطری کمک می کند. از طرف دیگر حفاظ های بالکن و پنجره در سالهای گذشته از متریال چوب یا آهن ساخته می شد.

حفاظ استیل,قیمت حفاظ استیل,حفاظ استیل پنجره,حفاظ استیل بالکن :حفاظ های قدیمی به مرور و در برخورد با باران و نور خورشید استحکام و شکل ابتدایی خود را از دست می دهند و برای نگهداری و بازسازی آنها نیاز به صرف هزینه زیادی است.

اما حفاظ استیل چه در مدل حفاظ پنجره و حفاظ بالکن نیازی به نگهداری دوره ای ندارد زیرا استیل درجه یک 304 هرگز زنگ نمی زند و استحکام حفاظ استیل بدون هیچ کاستی به صورت مادام العمر باقی می ماند. استفاده از حفاظ های ساختمانی از گذشته در ساختمان سازی امری رایج بوده است.

 

مزایای مثبت حفاظ استیل عبارتند است از:
 • حفاظ استیل هرگز پوسیده و زنگ زده نخواهد شد.
 • حفاظ استیل امکان نصب در هر محلی را دارد.
 • حفاظ استیل برای استفاده در پنجره، بالکن و درب مناسب است.

مزایای مثبت حفاظ استیل عبارتند است از:

حفاظ استیل,قیمت حفاظ استیل,حفاظ استیل پنجره,حفاظ استیل بالکن

 

این حفاظ ها برای امنیت و جلوگیری از ورود افراد غریبه به داخل ساختمان در جلوی پنجره ها و درب های ورودی نصب می شد. جنس حفاظ های بالکن و پنجره در گذشته از آهن ، چوب و سنگ بوده است. حفاظ های قدیمی مشکلات زیادی داشتند که از آن جمله می توان به تغییر شکل آنها به مرور زمان و از دست دادن استحکام اولیه بر اثر قرار گرفتن در معرض گرما و رطوبت هوا نام برد.

با پیشرفت صنعت ساختمان سازی ساخت نسل تازه ای از حفاظ های امنیتی که با نام حفاظ استیل شناخته می شود جایگزین حفاظ های قدیمی شده است. حفاظ استیل با ترکیب شیشه های نشکن می تواند به هر چه زیبا تر و کاربردی تر شدن نمای پنجره ها و درب های ورودی کمک کند و از طرف دیگر ایمنی و استحکام آن بسیار بیشتر از حفاظ های قدیمی است.

حفاظ استیل 304 با داشتن مقدار ۱۰/۵ درصد کروم و ۱/۵ درصد نیکل در برابر رطوبت و گرد خاک مقاوم بوده و به هیچ عنوان زنگ نخواهد زد و رنگ آن تغییر نخواهد کرد. نصب حفاظ استیل به ایمن شدن ورودی درب ها و نمای شیشه ای پنجره ها و بالکن ها کمک می کند و از خطرات احتمالی مانند سقوط افراد به پایین ساختمان و سرقت جلوگیری می کند.

حفاظ استیل قیمت حفاظ استیل

کیفیت و قیمت مناسب باعث شده  بسیاری از ساختمان سازان انجام پروژه های  مختلف را در اختیار قرار دهند.

حفاظ استیل 304 برای اینکه آلیاژ  و رنگ بهتری نسبت به حفاظ استیل 201 دارد قیمت ساخت و نصب آن بیشتر است. شیوه قیمت گذاری حفاظ استیل بسته به محل نصب آن و نوع استیل متفاوت خواهد بود بدین صورت که قیمت حفاظ استیل بانکی به دلیل استفاده از متریال مرغوب تر و بیشتر از قیمت حفاظ استیل پنجره در مدل خطی گرانتر است.

پایه قیمت هر متر حفاظ استیل بالکن بر اساس متر مربع مکان اجرای حفاظ مشخص می شود. معمولا بعضی از شرکتها آلیاژ درجه یک در ساخت محصولات حفاظ استیل خود استفاده می کند و همیشه سعی داشته تا با پایین ترین قیمت حفاظ استیل 304 بهترین خدمات را به خریداران محترم عرضه کند.

 

مواردی که در قیمت حفاظ استیل تعیین کننده هستند عبارتند از:

 • هر اندازه فاصله بین لوله های حفاظ استیل کمتر باشید قیمت آن افزایش می یابد.
 • نوع استیل استفاده شده در تولید حفاظ در قیمت موثر است.
 • باز شو یا ثابت بودن حفاظ استیل در مدل بانکی در قیمت تاثیر گذار است.

حفاظ استیل

قیمت هر متر حفاظ استیل – قیمت حفاظ استیل پنجره

مهمترین چیزی که  که در کیفیت حفاظ استیل تاثیر گذار است میزان بودجه ای است که برای ساخت آن در نظر گرفته می شود. در واقع اگر از متریال درجه یک با ضخامت مناسب برای ساخت حفاظ استیل استفاده شودبودجه ای  که برای نگهداری و تعمیر حفاظ های ارزان قیمت و بی کیفیت باید در آینده پرداخت شود صرفه جویی خواهد شد.

قیمت حفاظ استیل پنچره با توجه به اینکه حفاظ ساخته شده برای محافظت از چه مکانی طراحی شده و از چه نوع لوله و پروفیل استیل در آن استفاده شده متفاوت است. برای مثال قیمت هر متر حفاظ استیل پنجره از قیمت حفاظ استیل درب های ورودی ارزان تر است.

به منظور بدست آوردن اطلاعات کامل از نحوه فروش و اجرای حفاظ استیل با کارشناسان با تجربه ما تماس بگرید. همه افراد هنگام خرید حفاظ پنجره یا حفاظ بالکن باید به این نکته توجه داشته باشند نحوه محاسبه قیمت حفاظ استیل بالکن از قیمت حفاظ استیل پنجره متفاوت است.

حفاظ استیل,قیمت حفاظ استیل,حفاظ استیل پنجره,حفاظ استیل بالکن

برای ایمن تر شدن حفاظ استیل از میله های آهنی که وظیفه مسلح کردن لوله های استیل افقی را دارند استفاده می شود.

فرم و چهار چوب استیل حفاظ از پروفیل 40*40 میلیمتر است
گارد های امنیتی عمودی و افقی از لوله استیل با قطر 25 میلیمتر است.

حفاظ استیل قیمت حفاظ استیل


حفاظ استیل/ قیمت حفاظ استیل پنجره/ حفاظ بالکن

نصب حفاظ استیل پنجره می تواند زیبایی و امنیت برای جلوی پنجره ها داشته باشد و آسایش خاطر برای مالکان و ساکنان منازل و ساختمان ها ایجاد می کند. ساخت حفاظ استیل پشت پنجره با سلیقه خریدار طراحی می شود تا هماهنگ با شکل کلی دکوراسیون ساختمان باشد.

برای اینکه معمولا حفاظ پنجره در بیرون ساختمان و فضای باز نصب می شود استیل 304 برای ساخت آن استفاده می شود. حفاظ های پنجره به دوسته ضد سرقت و محافظ کودک تقسیم می شوند که انتخاب هر کدام بسته به اینکه در کدام طبقه باید حفاظ پنجره اجرا شود متفاوت است.

در طبقات اول ساختمان ها از حفاظ استیل امنیتی که به حفاظ بانکی شهرت دارد استفاده می شود اما در طبقات بالایی ساختمان برای آنکه امکان دارد کودکان از پنجره ها به بیرون پرت شوند از حفاظ استیل خطی که از ترکیب اتصال دیوار کوب و لوله های استیل با قطر های 38 و 51 میلیمتر ساخته می شود استفاده می شود.


حفاظ استیل

پنجره ها برای افزایش نور و روشنایی طبیعی در نمای ساختمان طراحی می شوند. استفاده از شیشه در ساخت پنجره ها به ایجاد یک دیوار شفاف که به راحتی دید وسیعی به بیرون می دهد کمک می کند

اما از طرف دیگر خطر بسیاری ایجاد میکند پنجره ها به دلیل اینکه ساختار اصلی آن از شیشه است به صورت مشخصی زمینه ایجاد خطر افتادن و سقوط افراد را از طبقات بالای ساختمان به پایین دارد. از طرف دیگر در طبقات اول و دوم ساختمان پنجره ها امکان ساده ای برای سرقت به دزدان می دهد در نتیجه وظیفه اصلی حفاظ پنجره حل مشکل امنیت مالی و جانی افراد ساکن در یک ساختمان است.

نکته مهم دیگری که در ساخت حفاظ پنجره اهمیت دارد شکل ظاهری حفاظ اجرا شده است زیرا زیبا بودن حفاظ پنجره به افزایش حس آرامش افراد کمک می کند.

قیمت حفاظ استیل


حفاظ استیل,قیمت حفاظ استیل,حفاظ استیل پنجره,حفاظ استیل بالکن

 

حفاظ استیل پشت پنجره به خوبی می تواند تمام این موارد را برطرف کند زیرا حفاظ استیل پنجره هم مقاوم و مستحکم ساخته می شود و هم از نظر نمای کلی بسیار مدرن و امروزی طراحی شده است. آلیاژ استیل 304 برای ساخت حفاظ پشت پنجره به خریدار تصمین می دهد که رنگ و شکل حفاظ استیل پنجره بدون کوچک ترین تغییر برای همیشه ثابت باقی می ماند.

حفاظ استیل پنجره به دو شکل کلی ساخته و نصب می شود که هر کدام بسته به میزان حساسیت امینی حفاظ پنجره انتخاب می شود. در طی مراحل طراحی و اجرا انواع حفاظ استیل پنجره نظر خریدار برای شکل چینش گارد های محافظ سئوال می شود. برای تولید یک حفاظ پنجره استیل از پروفیل و قوطی 40 میلمیتر و لوله های 25 و 38 میلمیتر از استیل 304 درجه یک نگیر و ضد زنگ استفاده می شود.

 

حفاظ استیل بالکن – حفاظ استیل تراس

نصب حفاظ استیل بالکن به دو دلیل مهم است اول حفظ جان و سلامت افراد از خطر سقوط و افتادن به اطراف در زمان ایستادن در فضای بالکن ها و دوم کاهش احتمال ورود افراد مجرم و سارقین به داخل ساختمان از طریق فضای بالکن ها.

از آنجا که طراحی حفاظ استیل تراس می تواند با شکل کلی دکوراسیون ساختمان هماهنگ باشد دقت در تولید و اجرای آن نیز باید بسیار دقیق انجام شود.

در ساختمان های چند طبقه از دو نوع حفاظ بالکن استفاده می شود که با توجه به اینکه حفاظ استیل باید برای چه طبقه ای نصب شود نحوه طراحی و ساخت آن متفاوت است. به دلیل اینکه در طبقات اول ساختمان دست راسی به بالکن ها برای سارقان آسان تر است و همیشه این خطر وجود دارد که این طبقات مورد دزدی قرار بگیرند

باید در نحوه ساخت و نصب حفاظ استیل تراس به نکات ایمنی دقت بیشتری شود. معمولا حفاظ بالکن استیل در طبقه اول از نوع حفاظ بانکی است که با نام حفاظ استیل امنیتی مشهور است.

حفاظ استیل بالکن

حفاظ استیل بانکی از پروفیل های استیل ضخیم با انداره های 40 و 60 میلیمتر به شکل فرم تمام استیل ساخته می شود. چون حفاظ بالکن همیشه در فضای آزاد و بیرون ساختمان قرار می گیرد برای اینکه دوام و زیبایی آن پایدار باشد استیل به کار رفته در ساخت حفاظ های بالکن و تراس از نوع ضد زنگ است. رایج ترین حفاظ بالکن که امروزه در اکثر ساختمان ها از آن استفاده می شود حفاظ استیل بانکی است.

حفاظ های که در گذشته برای بالکن ها استفاده می شد از جنس چوب و آهن بوده که مشکل تغییر در رنگ آنها باعث شد تا استفاده از استیل با ویژگی ضد زنگ افزایش یابد.

فضایی که در بالکن ها و تراس ها وجود دارد همیشه مکان مناسبی برای افرادی است که دوست دارند از هوای تازه و نور خورشید استفاده کنند و دقایقی به استراحت در آن بپردازند. استفاده راحت و ایمن از بالکن و تراس بدون داشتن یک محافظ و جان پناه در آن غیر ممکن است برای همین در فاصله بین نمای بیرون ساختمان و فضای داخلی بالکن ها یک حفاظ نصب می شود.

جنس حفاظ بالکن امروزه از استیل ضد زنگ و مقاوم با استاندارد استیل 304 می باشد زیرا حفاظ استیل بالکن و حفاظ استیل تراس به صورت مداوم در برخورد با هوای بیرون و رطوبت قرار دارد. حفاظ استیل تراس مانع بسیار قوی و مناسبی است که از ورود افراد مجرم و سارق به داخل منازل جلوگیری می کند از طرف دیگر این محصول در پایین آوردن خطراتی مانند سقوت و افتادن افراد به خصوص کودکان از بالکن به بیرون بسیار موثر است.

حفاظ استیل بالکن شرکت آکات به صورت ضد سرقت با لوله استیل قطر 25 و 38 میلیمتر در یک فرم و چهار چوب استیل از پروفیل 40*40 میلیمتر طراحی و ساخته می شود.

در نصب حفاظ استیل باید نکات مهمی توجه شود که عبارتند از:

 

 • اندازه استاندارد فواصل بین حفاظ های بالکن 12 تا 15 سانتیمتر است.
 • ارتفاع حفاظ استیل بالکن در طبقات بالایی ساختمان 110 تا 140 سانتیمتر است.

 

 

مواردی که در زمان نصب حفاظ استیل بانکی باید رعایت شوند عبارتند از:

فاصله بین ستون های پروفیل 40 میلیمتر در حفاظ بانکی بین 100 تا 150 سانتیمتر است.
جنس استیل حفاظ بانکی از نوع آلیاژ S30400 است.
لوله های استیل در حفاظ بانکی به صورت موازی در یک فاصله معین به ستون ها جوش داده می شود.

 

 

 • facebook
 • googleplus
 • twitter
 • linkedin
 • linkedin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *