این وب سایت با آمار بازدید بالا به فروش می رسد
حفاظ آهنی لیلیوم در مازندران 

حفاظ آهنی لیلیوم مازندران

 

حفاظ آهنی لیلیوم مازندران: لیلیوم شاید نامی عجیب برای یک حفاظ آهنی دیوار باشد، اما این حفاظ یکی از مستحکم ترین و بهترین های انواع نرده آهنی دیوار محسوب می شود. حفاظ لیلیوم چه ویژگی ها و مزیت هایی دارد که تبدیل به یکی از بهترین انواع حفاظ دیوار شده است؟ خصوصیات و مشخصات اصلی این حفاظ کدام ها هستند و قیمت تمام شده آن بر چه اصولی محاسبه می شود؟ برخلاف بسیاری از انواع حفاظ دیوار، حفاظ لیلیوم کمی ناشناخته تر از بقیه باقی مانده که علت اصلی این قضیه نو بودن طراحی این حفاظ دیوار است.

 

حفاظ لیلیوم

 

برخلاف بسیاری از انواع حفاظ آهنی دیوار که سال ها قبل وارد چرخه صنعت شد و در خانه ها و ساختمان های قدیمی به وفور یافت می شوند، نرده آهنی لیلیوم سال های کمتری است که بر روی دیوار خانه ها راه یافته است. هنوز هم بسیاری از مردم شناخت کافی از حفاظ لیلیوم نداشته و به همین دلیل ناشناخته بودن خیلی سراغ آن نیز نمی روند.

بیشتر بخوانید: قیمت حفاظ دست دوم چالوس 

اما ما درسایت دوسازه  با سال ها تجربه در زمینه طراحی و ساخت نرده آهنی لیلیوم معتقدیم که این حفاظ می تواند آینده حفاظ های آهنی دیوار باشد.با دوسازه در بخش حفاظ و نرده همراه باشید.

 

آهنی لیلیوم

 

معرفی حفاظ لیلیوم

حفاظ آهنی لیلیوم مازندران  نام یک گل بسیار عجیب است که دارای خارهای زیادی بوده و این خارها در اطراف آن پراکنده هستند. نزدیکی رویش این گلها و بلندی خارها باعث می شود که این گیاه کاملاً در هم تنیده شوند و به این صورت هیچ کس نمی تواند از لابلای این گیاه ها عبور نماید. این خصایل شگفت انگیز گیاه لیلیوم تبدیل به پایه اصلی و اساسی طراحی حفاظ آهنی لیلیوم شده است.

 

نرده آهنی لیلیوم دقیقا مشابه با خود این گیاه دارای خارهای به هم تنیده از جنس آهن و میلگرد است که با فاصله های مشخصی کنار هم قرار گرفته اند و هیچ کس نمی تواند به این راحتی ها از لابلای آن عبور نماید. فرم خاصی که حفاظ لیلیوم دارد شکل ظاهری آن را از سایر انواع نرده دیوار ویلا  متمایز نموده و طرح و نقش منحصر به فردی به دیوارهای ساختمان خواهد بخشید.

 

تصور نمایید که یکی از زیباترین گل ها روی دیوار ساختمان شما به جهت محافظت و ممانعت از ورود افراد متفرقه قرار گرفته است. حفاظ آهنی لیلیوم مازندران  ساقه اصلی با میلگردهای نمره های بالا بسته به ارتفاع گل آن ساخته می شوند تا هیچ قیچی آهن بری توانایی بریدن آن را نیز نداشته باشد. این میزان زیبایی و امنیت در یک حفاظ آهنی به این راحتی ها جمع نخواهد شد.

 

حفاظ آهنی

 

قیمت خرید نرده لیلیوم: 

با توجه به نواسان نرخ ارز تغییرات قیمت آهن آالات جهت اصلاع از دقیق ترین قیمت ها با ما تماس حاصل فرمایید.

 

ارتفاع روی دیوار ارتفاع 80سانتی متر ارتفاع 100سانتی متر ارتفاع 120 سانتی متر 
قیمت هر متر تک رنگ کوره ای 415هزار تومن 480هزار تومن 557 هزار تومن 
قیمت هر متر دو رنگ کوه ای 467هزار تومن 527 هزار تومن 588 هزار تومن

 

 

 

مزیت های حفاظ لیلیوم

مزیت ها و ویژگی های مثبتی که حفاظ لیلیوم می تواند داشته باشد، همه آن چیزی است که از یک محافظ دیوار انتظار دارید. بسته به نوع دیوار و نوع کاربری ساختمان ویژگی های مختلفی از یک محافظ دیوار انتظار می رود که می بایست در انتخاب حفاظ آهنی این ویژگی ها مورد بررسی قرار گیرند.

 

مزیت های حفاظ لیلیوم

 

بیشتر بخوانید:خرید حفاظ لیلیوم در انزلی 

در زیر ما مهم ترین ویژگی ها و مزیت های حفاظ لیلیوم را برای شما جمع آوری کرده ایم تا شناخت بهتری نسبت به این نرده آهنی دیوار داشته باشید. • زیبایی و شیک بودن محافظین شخصی معمولا با چه شکل و شمایلی در انظار عمومی مشاهده می شوند؟ به محافظ های شخصی انسان های سیاسی نگاه کنید. آنها افرادی چهار شانه و خوش هیکلی هستند که در اکثر مواقع کت و شلوارهای شیک و به روز به تن دارند. چه دلیلی برای پوشیدن کت و شلوار برای آنها وجود دارد؟

 

یکی از اصلی ترین ویژگی های هر محافظی شیک بودن آن است. هیچ کسی دوست ندارد در کنار فردی با تیپ ظاهری بد و عجیب و غریب قدم بردارد. محافظین هم همیشه و در هر قدم با شخص محافظت شونده همراه هستند. از این رو آنها همیشه از کت و شلوارهای شیک و زیبا استفاده می نمایند.

 

حفاظ آهنی لیلیوم مازندران

 

 

 

این ویژگی دقیقا در حفاظ لیلیوم مازندران  نیز صادق است. حفاظ لیلیوم قرار نیست نمای ساختمان شما را زشت و بدترکیب نماید. بلکه زیبایی و جذابیتی که از آن سراغ داریم قرار است نمای ساختمان شما را زیباتر از قبل و جذاب تر از همیشه جلوه گر باشد. قیمت ساختمان ها و خانه های امروزی سر به فلک می کشد.

 

 

قیمت ساختمان ها و خانه های امروزی

 

 

 بیشتر بخوانید: خرید حفاظ نخل مرداب در رشت

بسیاری از آنها با استفاده از مصالحی گران قیمت و لوکس ساخته شده اند. حالا استفاده از یک حفاظ آهنی ضعیف و به درد نخور همه زحمت های یک سازنده را به باد خواهد داد. از این رو حفاظ لیلیوم با زیبایی خاصی که دارد، در درجه اول نمای ساختمان شما را زیباتر از قبل به نمایش در آورده و آن را شهره خاص و عام خواهند نمود. • امنیت بالا و بی رقیب حفاظ لیلیوم را می توان در امنیت نرده ای بی رقیب توصیف کرد.

 

تقریبا هیچ چیزی نمی تواند از لابلای میله ها و میلگردهای تیز و برنده این حفاظ عبور نماید. پرنده ها هم از این کار عاجز خواهند بود تا چه برسد به سارقان و دزدان. البته ایجاد امنیت بالا در حفاظ لیلیوم نیازمند رعایت استانداردهایی خاص و ویژه در آن است که در بخش ساخت و نصب حفاظ لیلیوم به آن خواهیم پرداخت.

 

حفاظ لیلیوم

 

حفاظ لیلیوم با استفاده از میلگردهای در هم تنیده و تیز ساخته شده که فاصله ای گل های آن به حد کافی کاهش یافته است که تنها چیزی که اجازه عبور از بین این خارها را داشته باشد، هوا باشد. ارتفاع حفاظ لیلیوم در اندازه های مختلف تعیین شده و برای انواع دیوارها و کاربری های ساختمان می توان از حفاظ لیلیوم استفاده کرد.

 

وظیفه اصلی یک محافظ ایجاد امنیت برای شخص محافظت شونده است. از این رو انتخاب یک محافظ ضعیف که بدنی ورزیده نداشته باشد، چیزی جز دور ریختن پول و دستمزد نخواهد بود. هر چند در قدم زدن و گشت و گذار می توان روی چنین محافظی حساب باز کرد اما در هنگام بروز خطرات جانی آنها هیچ تاثیری روی امنیت ما نخواهند داشت.

 

حفاظ آهنی لیلیوم مازندران

 

 

 

یک بار بروز خطر و عدم کارایی محافظ می تواند صدمات جبران ناپذیری را برای شما به دنبال داشته باشد. از این رو باید بیشترین دقت را در انتخاب محافظ داشته باشیم. حفاظ لیلیوم نیز دقیقا دارای بدنی ورزیده است که در هر لحظه بتوان بالاترین راندمان را از خود نشان دهد.

 

هزینه کردن برای یک نرده آهنی ارزان قیمت حتی 1000 تومان اگر کیفیت لازم را برای ساختمان شما تامین نکند، چیزی جز دور ریختن سرمایه نیست. اما نکته اینجاست که این دور ریختن سرمایه تنها به هزینه و قیمت حفاظ دیوار خلاصه نشده و این چنین حفاظی می تواند خانه شما را نیز در برابر ورود سارقان ضعیف و شکننده نماید و تنها یک بار ورود سارقان به داخل خانه می تواند 10 ها برابر هزینه یک حفاظ آهنی خرج روی دست شما باقی بگذارد. • قیمت حفاظ لیلیوم سومین و آخرین ویژگی و مزیتی که از میان مزیت های حفاظ لیلیوم می خواهید درباره آن صحبت کنیم قیمت این نرده آهنی دیوار است.

 

حفاظ آهنی لیلیوم مازندران

 

شاید در دید اول حفاظ لیلیوم کمی گران به نظر برسد، اما اگر کمی اقتصادی تر فکر کنیم، حفاظ لیلیوم حتی می تواند گزینه ای مقرون به صرفه نیز تلقی شود. اروپایی ها ضرب المثلی دارند که در آن معتقدند ما هنوز آنقدر سرمایه دار نشدیم که اجناس ارزان بخریم. این عقیده در واقع به این معنی است که خرید اجناس ارزان چندی بعد دوباره برای تعمیر و یا تعویض آن به بازار خواهد کشاند. اما برگشت برای تعویض و یا تعمیر یک نرده حفاظ دیوار چه معنایی می تواند داشته باشد؟ احتمالا سارقان چیزی دیگر باقی نگذاشته اند.

 

نرده حفاظ دیوار

 

 

ساخت و نصب حفاظ لیلیوم

ساخت و نصب حفاظ لیلیوم نیاز به تجربه زیادی دارد. ساخت این حفاظ دیوار برخلاف سایر حفاظ های آهنی کمی پیچده تر است. صنعت گرانی که تجربه بالایی در ساخت حفاظ لیلیوم نداشته باشند ممکن است با کمی سختی و مشکلاتی روبرو شوند. زیرا سپری کردن گام به گام آموزش های تئوریک نمی تواند منجر به تولید بهترین حفاظ لیلیوم شود.

 

گام به گام آموزش های تئوریک

 

 

برای به کار گیری این حفاظ حتما باید دو ویژگی مهم تجربه و امکانات را در صنعتگر مورد نظر خود بررسی نمایید. تجربه عاملی برای پیاده سایز نکات ریز و جزئیات دقیق حفاظ لیلیوم و امکانات برای بهینه نمودن و رعایت استاندارد های ایمنی در آن کاربرد دارد. در واقع اندازه خارها، فاصله ساق ها، قطر میلگرد مورد نظر و از این قبیل جزئیات در حفاظ لیلیوم باید به حالت بهینه انتخاب شوند. در هم نمودن هزاران میلگرد منجر به ساخت حفاظ لیلیوم نخواهد شد.

 

بهینه ترین حفاظ لیلیوم در سایت دوسازه 

بهینه نمودن حفاظ لیلیوم به معنی این است که حفاظ ساخته شده حتما باید به اندازه کافی دارای میلگرد و آهن باشد. استفاده بیش از حد آهن در آن علاوه بر افزایش وزن می تواند قیمت حفاظ لیلیوم را نیز به شدت افزایش دهد. این توصیفات بیشتر برای آشنایی شما با انواع روش های ساخت حفاظ لیلیوم و انتخاب یک آهنگر با تجربه برای ساخت آن مطرح گردید.

 

میلگرد و آهن

 

سایت دوسازه با بیش از سالها  تجربه در زمینه ساخت انواع حفاظ آهنی دیوار از همان روزهای ابتدایی ورود حفاظ لیلیوم کار ساخت این حفاظ را در پروژه های خود به دست گرفته و نمونه پروژه های زیادی نیز انجام داده است. علاوه بر این این شرکت با داشتن چندین کارگاه مختلف ساخت و تولید حفاظ لیلیوم بالاترین میزان امکانات را در اختیار دارد تا بهترین ها را برای کاربران آماده سازد.

 

 

 

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *