این وب سایت با آمار بازدید بالا به فروش می رسد
حفاظ شاخ گوزنی و حفاظ دیوار

تولید کننده حفاظ شاخ گوزنی و حفاظ دیوار

تولید کننده حفاظ شاخ گوزنی و حفاظ دیوار : محافظت از خانه و محل کار یکی از موارد مهمی است که قطعا برای ما نیز اهمیت ویژه ای خواهد داشت و عموما برای آن هزینه های زیادی نیز پرداخت می کنیم، البته روش های گوناگون و متفاوتی برای افزایش و ارتقا امنیت ملک وجود دارد که احتمالا کم تر در مورد آن ها شنیده اید و یا این که تنها به چند مورد مشخص شناخت و آشنایی نزدیکی دارید.

در واقع یکی از این موارد مربوبط به حفاظ های دور ساختمان و حتی دیوار حصار است که البته برخی از صرفا حصار استفاده می کنند که در نهایت برای سارقین قابل نفوذ خواهد بود، در بخش بعدی می توانیم به انواع حفاظ های فلزی اشاره کنیم که در بازار موجود هستند و هر کدام ویژگی ها، مزایا و معایب خاص خود را دارند و در حال حاضر می توانید سفارش ساخت آن ها را به آهنگری ها بسپارید.

تیم دوسازه در راستای تولید و پخش حفاظ شاخ گوزنی در مطالب های قبل از انواع و نوع جنس آنها نوع تراکم آنها در سایز ها و پنل های مختلف بحث به میان آورده .دوسازه در تولید انواع حفاظ ها این امکان را برای مشتریان به ارمغان آورده است تا با سبک منزل محل سکونت شما این اطمنیان را میدهد با توجه به کاربرد هر کدام از آنها در صورت خریداری با ما تماس حاصل کنید .اگر به بخش های قبلی نگاهی انداخته باشید خواهید دید ما با توجه به تراکم آنها در سایز های مختلف مشخص کردیم چه  حفاظ دست دوم که مورد استقبال شما عزیزان قرار گرفته است قرار دادیم .

اما مسئله مهم این است که حفاظ شاخ گوزنی و سرنیزه ای همیشه جز بهترین انتخاب ها و خرید ها برای کسانی هستند که ترجیح می دهند امنیت ملک خود را چند برابر کنند.تیم دوسازه در راستای تولید و پخش انواع حفاظ ها اعم از حفاظ شاخ گوزنی .حفاظ سرنیزه ای . حفاظ لیلیوم.حفاظ بوته ای و.. این امکان را به شما عزیزان قرار میدهد که در صورت خریداری با ما تماس بگیرید.

حفاظ شاخ گوزنی

بیشتر بخوانید: قیمت حفاظ شاخ گوزنی با تراکم و ارتفاع 

تولید حفاظ سرنیزه و مراحل نصب: 

تولید حفاظ های سرنیزه بر اساس جوشکاری و همین طور تراش دادن فلزات انجام می شود، در مدل های سرنیزه همان طور که از نامشان مشخص است، روی بخش فلزی، لایه ای دیگر از همان فلز و البته گاه نازک تر قرار می گیرد، پس از آن رنگ آمیزی می شود تا نسبت به کل حفاظ متمایز باشد، البته اگر بخواهید می توانید ضخامت فلز ها را به صورت چند برابر محکم تر سفارش دهید تا کیفیت کار نیز افزایش یابد.البته با توجه به قیمت فلز باید به فکر هزینه تمام شده نیز باشید.

حفاظ سرنیزه

قیمت حفاظ سرنیزه ای با توجه به انواع قدیم وجدید آنها

 

 

در بخش پایینی نیز قسمتی در نظر گرفته می شود که به زمین و یا حصار جوش می خورد، حفاظ های سرنیزه ای به صورت های مختلف طراحی می شود، در برخی مدل ها فلز به کار رفته به یک، دو یا حتی سه طرف با بخش مرکزی هدایت می شود و هر چه تراکم روی حفاظ بالاتر باشد امنیت نیز افزایش خواهد یافت.کیفیت بالای فلزات به کار رفته می تواند موجب شود تا عملکرد آن ها به مراتب بهتر شده و در برابر برش و همین طور خم شدن نیز مقاومت بالایی داشته باشند.

حفاظ های سرنیزه ای
سفارش انواع حفاظ های فلزی: 

شما می توانید انواع حفاظ ها را با بهترین قیمت و تحویل در اندک زمان سفارش دهید، در واقع علاوه بر استفاده از دوربین های مداربسته و همین طور درب های ضد سرقت و دزدگیر، باید به فکر اطراف ملک خود نیز باشید، در صورتی که ساختمان شما خارج از شهر است احتمالا سارقین فرصت کافی برای قطع ارتباط برق و دیگر موارد را نیز خواهند داشت.

پس بهترین راه چاره این است که حداقل ورود از طریق حصار منع شود، گاه حصار ها بسیار کوتاه هستند و پیش از هر چیزی باید بررسی های لازم و میدانی توسط شما و یا شخص آشنا به کار برای انتخاب سایز فلز پایه انجام گردد.

در غیر این صورت استفاده از این حفاظ ها نتیجه ای نداشته و می توان گفت که شما در این مرحله باید دقت کافی را داشته باشید.البته شرکت ها سایز استانداردی را نیز در اختیار شما قرار می دهند و می توانید از آن نیز به عنوان یک اندازه واحد استفاده کنید.سایز میله گرد در ساخت این گونه حفاظ ها متفاوت است، هر چه قطع بیشتر باشد قطعا کیفیت بالا تر بوده و همینطور قیمت نیز افزایش می یابد.

سفارش انواع حفاظ های فلزی

بیشتر بخوانید: قیمت حفاظ شاخ گوزنی انزلی

مزایای استفاده از حفاظ های شاخ گوزنی:

ساخت حفاظ های شاخ گوزنی نیز به این صورت خواهد بود که ابتدا اندازه گیری حصار و یا دیوار مورد نظر انجام می شود، پس از آن شما می توانید تراکم فلز های نوک تیز روی حفاظ را به صورت دلخواه انتخاب کنید، پیشنهاد ما استفاده از تراکم های بالا و به چند طرف است، نوک تیز بودن این بخش تقریبا عبور از آن را غیرممکن می کند.

ارتفاع و عرض حفاظ نیز دو فاکتور مهم دیگر هستند که در مرحله طراحی و ساخت نیاز است به آن دقت کنید، هر دوی این سایز ها باید به اندازاه کافی بزرگ و طویل باشند که در برابر شکستن و همین طور خم شدن مقاومت ایده آلی را از خود نشان دهند.

پروفیل های به کار رفته در این حفاظ ها ضامن کیفیت آن ها در طول چندین سال است، یعنی خبری از زنگ زدگی، شکستن و همین طور آسیب نخواهد بود. از یاد نبرید که این حفاظ ها باید توسط شرکت های معتبر طراحی و ساخته شود.در غیر این صورت تاثیر خاصی را از آن ها احساس نمی کنید و هزینه صرف شده هر چند کم می تواند اضافه و بی دلیل باشد.

 

مزایای استفاده از حفاظ های شاخ گوزنی

خرید و سفارش حفاظ های سرنیزه ای:

حفاظ های سرنیزه ای عموما در دو نسل تولید شدند که قدیمی ها به هیچ عنوان امنیتی که نیاز بود را به شما ارائه نمی دادند، اما در نسل های جدید و طراحی شده توسط این شرکت بالاترین حد کیفیت و همین طور امنیت تضمین می شود.

می توانید کاتالوگ ها را بررسی کرده و حتی بر اساس نمونه کار ها سفارش خود را ثبت کنید. مسئله مهم دیگر برای آهنگران و مشتریان آن ها زمان تحویل می باشد، ترافیک کاری بالا هیچ تفاوتی در زمان دریافت سفارش شما ایجاد نمی کند، می توانید آن ها را با کیفیت عالی و بدون کوچک ترین نقص سریع تر از همه جا تحویل بگیرید.

با توجه به نوسان قیمت ارز در صورت خرید با ما در تماس باشید تا از کاهش یا در صورت افزایش قیمت اطلاع کافی را داشته باشید.

تراکم 12 ردیف حفاظ شاخ گوزنی 

ارتفاع حفاظ دیواروزن پنل 2 مترقیمت هر متر با توجه به ارتفاع
5016k178
6017k190
7018k205
8020k220

حفاظ های شاخ گوزنی نیز طراحی ساده ای دارند اما در عین سادگی یکی از پرفروش ترین ها، محبوب ترین و البته امن ترین سیستم های حفاظت هستند که می توانید در متراژ مورد نظر خریداری کرده و نصب آن ها نیز به آسانی انجام می گردد. البته که بهتر است پروسه نصب توسط شخص آشنا به این حرفه انجام گردد.

تولید کننده حفاظ شاخ گوزنی و حفاظ دیوار

شاسی کشی، بیس پلیت و استفاده از پیم مهم ترین روش های نصب این حفاظ ها هستند.می توان از پروفیل ها استفاده کرد و سطح را پیش از نصب یکسان نمود و سپس از شاسی کشی بهره گرفت.یکی از نکات مهم که توسط بسیاری به اشتباه انجام می شود و شرکت ها نیز در قبال آن مسئولیتی نمی پذیرند مربوط به نصب انواع حفاظ های فلزی سرنیزه ای و همین طور شاخ گوزنی است.

نصب این نوع حفاظ ها با عبور از سیمان دیوار و حصار ممکن است، چند بخش از این حفاظ ها به زمین و یا حصار شما بسته خواهد شد که امکان جدا کردن آن نیز به صورت عادی وجود نخواهد داشت.

شاسی های پروفیلی روی زمین بسته می شوند و امکان حرکت و خم کردن آن ها تقریبا به صفر می رسد و قیمت مناسبی نیز در مقایسه با دیگر مصالح خواهند داشت، کم ترین آسیب نیز به حصار شما وارد می شود و همین طور پروسه نصب آن نیز در کم ترین زمان ممکن انجام خواهد شد.

تولید کننده حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ دیوار :

دیوار های مختلف از جمله بلوکی و سیمانی، آجری، بلوک سفالی می توانند بستر مناسبی برای نصب این گونه حفاظ ها باشند که البته هر کدام از آن ها نیازمند استفاده از یک روش خاص خواهند داشت، مثلا در دیوار های آجری باید از کم ترین فضای خالی بین دیوار وجود داشته باشد، که در مورد آجری چنین است.

بیشتر بخوانید: خرید حفاظ بوته‌ای گیلان رشت

حفاظ دیوار

حفاظ سرنیزه ای جزو نسل قدیم در انواع خودش است با توجه به کاربرد خوب این حفاظ هنوز جزو بهترین ها بشمار میرود.در اینجا ما به قیمت این نوع حفاظ میپردازیم که در زیر مشاهده میکنید.

هر پنل خورشیدیقیمت هر متر 
 هر ردیف فرفورژه قلوه ای 480.000 هزار تومان
 هر ردیف فرفورژه قندیلی 180.000 هزار تومان 
 هر ردیف فرفورژه حلزونی 220.000 هزارتومان
 هر ردیف فرفورژه دایره ای 250.000 هزار تومان

 

حفاظ دیوار

تولید کننده حفاظ شاخ گوزنی و حفاظ دیوار

تولید کننده حفاظ شاخ گوزنی و حفاظ دیوار

حفاظ دیوار

حفاظ شاخ گوزنی و حفاظ دیوار

تولید کننده حفاظ شاخ گوزنی و حفاظ دیوار

تولید کننده حفاظ شاخ گوزنی و حفاظ دیوار

تولید کننده حفاظ شاخ گوزنی و حفاظ دیوار

تولید کننده حفاظ شاخ گوزنی و حفاظ دیوار

تولید کننده حفاظ شاخ گوزنی و حفاظ دیوار

تولید کننده حفاظ شاخ گوزنی و حفاظ دیوار

تولید کننده حفاظ شاخ گوزنی و حفاظ دیوار

بیشتر بخوانید: خرید حفاظ سرنیزه ای رشت 

تولید کننده حفاظ شاخ گوزنی و حفاظ دیوار

تولید کننده حفاظ شاخ گوزنی و حفاظ دیوار

 

 

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *